clouds-wyc_nieb_900_90_tyt_2w
clouds-wyc_nieb_100_1000

Wszystkich zainteresowanych  poznaniem funkcjonalności  naszych programów  uprzejmie prosimy o oficjalne  skierowanie do nas maila   z  zaznaczeniem:

  • pełnej nazwy firmy,
  • osoby reprezentującej firmę
  • danych teleadresowych- kontaktowych do firmy.
  • dodatkowa informacja o interesującym zakresie funkcjonalnych, obszarze zastosowań będzie ułatwiała właściwe przygotowanie pokazu.

Umożliwiamy przygotowanie dla Państwa  prezentacji programów w trybie video -konferencji. Wraz z POKAZEM postaramy się przygotować   dodatkowe materiały informacyjne -odpowiadające profilowi Państwa firmy i prowadzonej działalności.

  • pokaz i dodatkowe materiały będą lepiej przygotowane w sytuacji znajomości  podstawowych cech  działalności Państwa firmy.

 

W związku z  posiadaniem przez większość  z Państwa szybkich łączy Internetowychh umożliwiamy również dostęp w wersji pokazowych poprzez Interent . Uzyskujecie Państwo dedykowaną możliwość, spokojnego poćwiczenia na rzeczywistej aplikacji  i weryfikację interesujących funkcjonalności.

Zestawienie łącza i odpowiednia,  zdalna konfiguracja zasobów oraz obsługa transmisji dokonywana jest przez stronę TYTAN.

  • umożliwiamy Państwu pełne zapoznanie się z naszymi rozwiązaniami  w uzgodnionym terminie bez potrzeby przemieszczania się.
  • wszelkie koszty i prace konfiguracyjne ponosi oraz wykonuje strona TYTAN.
  • technologia ta jest również później wykorzystywna w zdalnym nadzorze nad wdrożeniem, szkoleniami jak i wsparciu serwisowym. 

 

MAIL o POKAZ

Projekt i Wykonanie TYTAN      ver.ds 18_04_25,  Ostatnia modyfikacja:30 kwietnia 2018  Generowano:30 kwietnia 2018  Platforma:Microsoft Windows  Ilość stron:76

Wszelkie uwagi odnośnie tej strony należy kierować na adres:

Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące na tej stronie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji.